Terminy i wyniki
kolejka data drużyny wynik
1
- 28.08.2019 21:00 Mando Diao - Real Luxembourg 2-
1
- 28.08.2019 21:00 Red Rain - Smocza Skała 2-
0
- 28.08.2019 21:00 KS Torpeda - Moc Wulkanu 3-
1
- 28.08.2019 21:00 Orange Club - Westeros Gdańsk 1-
1
- 28.08.2019 21:00 Auckland City 2017 - Czarny Smok 0-
2
- 28.08.2019 21:00 Castillo de Belmonte - Viva La France 1-
2
- 28.08.2019 21:00 LA Limassol - Final Fantasy 1-
1
- 28.08.2019 21:00 Chlopcy Radarowcy - Lions Stars 1-
0
- 28.08.2019 21:00 GKS Chelm - KS Klukowo 2-
1
- 28.08.2019 21:00 Mustangs Gdańsk - Carrick Rangers 2-
1
2
- 04.09.2019 21:00 Red Rain - Mando Diao 3-
1
- 04.09.2019 21:00 Real Luxembourg - KS Torpeda 2-
2
- 04.09.2019 21:00 Smocza Skała - Orange Club 2-
2
- 04.09.2019 21:00 Moc Wulkanu - Auckland City 2017 1-
3
- 04.09.2019 21:00 Westeros Gdańsk - Castillo de Belmonte 1-
1
- 04.09.2019 21:00 Czarny Smok - LA Limassol 2-
1
- 04.09.2019 21:00 Viva La France - Chlopcy Radarowcy 3-
2
- 04.09.2019 21:00 Final Fantasy - GKS Chelm 1-
0
- 04.09.2019 21:00 Lions Stars - Mustangs Gdańsk 0-
3
- 04.09.2019 21:00 KS Klukowo - Carrick Rangers 0-
0
3
- 11.09.2019 21:00 Mando Diao - KS Torpeda 1-
1
- 11.09.2019 21:00 Orange Club - Red Rain 2-
0
- 11.09.2019 21:00 Auckland City 2017 - Real Luxembourg 4-
0
- 11.09.2019 21:00 Castillo de Belmonte - Smocza Skała 2-
0
- 11.09.2019 21:00 LA Limassol - Moc Wulkanu 2-
1
- 11.09.2019 21:00 Chlopcy Radarowcy - Westeros Gdańsk 2-
2
- 11.09.2019 21:00 GKS Chelm - Czarny Smok 2-
1
- 11.09.2019 21:00 Mustangs Gdańsk - Viva La France 3-
1
- 11.09.2019 21:00 Carrick Rangers - Final Fantasy 1-
3
- 11.09.2019 21:00 KS Klukowo - Lions Stars 1-
0
4
- 18.09.2019 21:00 Orange Club - Mando Diao 4-
1
- 18.09.2019 21:00 KS Torpeda - Auckland City 2017 0-
1
- 18.09.2019 21:00 Red Rain - Castillo de Belmonte 3-
2
- 18.09.2019 21:00 Real Luxembourg - LA Limassol 1-
3
- 18.09.2019 21:00 Smocza Skała - Chlopcy Radarowcy 0-
0
- 18.09.2019 21:00 Moc Wulkanu - GKS Chelm 1-
2
- 18.09.2019 21:00 Westeros Gdańsk - Mustangs Gdańsk 1-
2
- 18.09.2019 21:00 Czarny Smok - Carrick Rangers 3-
3
- 18.09.2019 21:00 Viva La France - KS Klukowo 2-
0
- 18.09.2019 21:00 Final Fantasy - Lions Stars 2-
1
5
- 25.09.2019 21:00 Mando Diao - Auckland City 2017 1-
3
- 25.09.2019 21:00 Castillo de Belmonte - Orange Club 1-
2
- 25.09.2019 21:00 LA Limassol - KS Torpeda 1-
2
- 25.09.2019 21:00 Chlopcy Radarowcy - Red Rain 1-
3
- 25.09.2019 21:00 GKS Chelm - Real Luxembourg 3-
1
- 25.09.2019 21:00 Mustangs Gdańsk - Smocza Skała 1-
1
- 25.09.2019 21:00 Carrick Rangers - Moc Wulkanu 4-
2
- 25.09.2019 21:00 KS Klukowo - Westeros Gdańsk 0-
4
- 25.09.2019 21:00 Lions Stars - Czarny Smok 1-
2
- 25.09.2019 21:00 Final Fantasy - Viva La France 2-
1
Następne >